Get Adobe Flash player

26 maja – Dzień Matki

W sanktuarium podczas mszy świętej Halina Zadora, Małgorzata Juźków oraz Monika Konczanin zawarły przymierze miłości z Matką Bożą Trzykroć Przedziwną jako współpracowniczki Ligi Matek Szensztackich.

Nic bez Ciebie! Nic bez nas!

W Dzień Matki oddałyśmy się Tobie Matko Boża Trzykroć Przedziwna w Przymierzu Miłości i już teraz należymy całkowicie do Ciebie! Totus Tuus Maryjo! Cała Twoja Maryjo ! Prowadź nas każdego dnia i otaczaj Swoją Matczyną miłością. Monika

Dzisiaj zawarłam przymierze miłości z Matką Bożą Trzykroć Przedziwną. Było to dla mnie piękne przeżycie. Czułam się dziś jak dziecko, które po raz pierwszy przystąpiło do I Komunii świętej. Po zakończeniu ceremonii wpatrując się w obraz Matki Bożej powiedziałam: „Teraz jestem Twoja”. Małgorzata
***
Już nie oczekiwałam wiele w moim życiu; i tu taki z najpiękniejszych prezentów .… To wszystko otrzymałam w takim wyjątkowym dniu majowym od Matki Trzykroć Przedziwnej.
Piękna Pani, na mojej drodze dałaś siostrę Krzysztofę, która pomogła mi znaleźć drogę do Ciebie, Maryjo, moje serce zaznało radości.
Tak dużo, za nic…. Matko wiem, że wszystko zawdzięczam Tobie, Twoja czcicielka Halina

zdjęcia