Ogłoszenia bieżące - XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą, święto Przemienienia Pańskiego, 06.08.2017
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego i nieszporami. Serdecznie zapraszamy!
2. Już dzisiaj zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę rodzin do naszego sanktuarium w uroczystość Wniebowzięcia NMP we wtorek, 15 sierpnia br. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Szczegółowy program pielgrzymki na plakacie i stronie internetowej.
3. W przyszłą niedzielę na zakończenie Mszy św błogosławieństwo błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa.
4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- we wtorek wspomnienie św. Dominika, prezbitera;
- w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy;
- w czwartek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
- w piątek wspomnienie św. Klary, dziewicy. W tym dniu przypada 10. rocznica ingresu biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka do koszalińskiej katedry. Otoczmy Go naszą modlitwą.

5. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.