Ogłoszenia bieżące - XIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą, 13.08.2017
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami. Serdecznie zapraszamy!
2.Serdecznie zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę rodzin do naszego sanktuarium w uroczystość Wniebowzięcia NMP we wtorek, 15 sierpnia br. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Szczegółowy program pielgrzymki na plakacie i stronie internetowej.Serdecznie zapraszamy na diecezjalną pielgrzymkę rodzin do naszego sanktuarium w uroczystość Wniebowzięcia NMP we wtorek, 15 sierpnia br. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie biskup diecezjalny Edward Dajczak. Szczegółowy program pielgrzymki na plakacie i stronie internetowej.
3. W najbliższy piątek z racji 18-stego dnia miesiąca, Msza św. przymierza o godz. 18.00. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na różaniec przed Mszą św. o godz. 17.30.
4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona diecezji;
- we wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP;
- w czwartek wspomnienie św. Jacka, prezbitera

5. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.