Ogłoszenia bieżące - XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą, 24.09.2017
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami z katechezę: Błogosławieni czystego serca, którą poprowadzi ks. Dariusz Jaślarz, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie. Po katechezie dalsza część wspólnego spotkania w domu sióstr, gdzie przy kawie i herbacie każdy ma możliwość zadawania pytań, dzielenia się. Serdecznie zapraszamy!
2. Biskup Diecezjalny Edward Dajczak zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Różaniec do Granic” w sobotę 7 października.
3. Msza św. w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 12.00.
4. W dni powszednie o godz. 16.30 odmawiamy w sanktuarium różaniec, w czwartki wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 15.00 i adoracja zakończona o godz. 16.30 Godziną świętą.

5. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie obowiązkowe bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera;
- w środę wspomnienie obowiązkowe św. Wincentego á Pauolo, prezbitera;
- w czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika;
- w piątek wspomnienie obowiązkowe Świętych Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała;
- w sobotę wspomnienie obowiązkowe św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.