Get Adobe Flash player

Ogłoszenia bieżące - XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą, 01.10.2017
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zapraszamy!
2. Biskup Diecezjalny Edward Dajczak zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Różaniec do Granic” w sobotę 7 października.
3. W przyszłą niedzielę 8 października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski i Diecezjalny Dzień Przymierza. Uroczystości rozpoczniemy różańcem o godz. 11.00 a Msza św. o godz. 12.00.
4. Msza św. w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 12.00.
5. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16,30 a w niedziele o godz. 15.00. Jeśli tylko aura na to pozwoli, odmawiać będziemy tę piękną modlitwę podążając ścieżką wokół sanktuarium wytyczną kamiennymi paciorkami różańca. W czwartki i niedziele modlitwa różańcowa w sanktuarium, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w poniedziałek święto Aniołów Stróżów;
- w środę wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka z Asyżu;
- w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
- w sobotę wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
7. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa.
8. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Ks. Kazimierz Klawczyński, kapelan