Ogłoszenia bieżące - XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą, 08.10.2017

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele w Polsce XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją” a Rodzina Szensztacka naszej diecezji zainaugurowała obchody Roku Ojca Józefa Kentenicha związanego z przypadającą w przyszłym roku 50. rocznicą śmierci Założyciela Dzieła Szensztackiejgo.
2. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zapraszamy!
3. W przyszły piątek, 13 października zakończenie nabożeństw fatimskich procesją z figurką Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.30.
4. Msza św. w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 12.00.
5. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 16,30 a w niedziele o godz. 15.00. Jeśli tylko aura na to pozwoli, odmawiać będziemy tę piękną modlitwę podążając ścieżką wokół sanktuarium wytyczną kamiennymi paciorkami różańca. W czwartki i niedziele modlitwa różańcowa w sanktuarium, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego Kadłubka, biskupa;
- w piątek wspomnienie obowiązkowe bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
7. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.