Ogłoszenia bieżące - Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Chrztu Pańskiego, 7.01.2018
Dzisiejszymi nieszporami święta Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły.
1. Na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia. Później kolędowanie. Serdecznie zapraszamy!
2. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 16.30 nabożeństwem Godziny świętej.
3. W sanktuarium Msze św. w dnie powszednie odprawiane są o godz. 17.00 a w niedziele i uroczystości o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy!
4. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00.

5. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.