Ogłoszenia bieżące - II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 08.04.2018
„Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia” (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii Świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski” (Dz. 699)
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 15.00 nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.
2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Na Msz św. o godz. 7.30 możliwość podjęcie duchowej adopcji dziecka poczętego.
3. W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do 16.30, zakończona Godziną świętą.
4. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
5. Serdecznie zapraszamy na koncert związany z 100. rocznicą odzyskania niepodległości - Koncert Rzeczypospolitej Pieśni, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 18.00 w Koszalińskiej Filharmonii. Wystąpi orkiestra Słupska Sinfonietta pod dyrekcją Macieja Banachowskiego oraz chóry: Fantazja i Kantele a także soliści.
Cegiełki o wartości: 25,- zł oraz 40,- zł do nabycia od 4 kwietnia 2018 r. w:
• Filharmonia Koszalińska;
• Góra Chełmska;
• siostry - ul. Zielona 38;
• pod tel: 601 319 786

6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.