Ogłoszenia bieżące - III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocy, 15.04.2018.

Trzecią niedzielę wielkanocną Kościół w Polsce już po raz dziesiąty przeżywa jako Niedzielę Biblijną. Otwiera ona Tydzień Biblijny pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego” J 20,22.

1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami.
2. Serdecznie zapraszamy na koncert związany z 100. rocznicą odzyskania niepodległości - Koncert Rzeczypospolitej Pieśni, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 18.00 w Koszalińskiej Filharmonii. Wystąpi orkiestra Słupska Sinfonietta pod dyrekcją Macieja Banachowskiego oraz chóry: Fantazja i Kantele a także soliści.
Cegiełki o wartości: 25,- zł oraz 40,- zł do nabycia od 4 kwietnia 2018 r. w:
• Filharmonia Koszalińska;
• Góra Chełmska;
• siostry - ul. Zielona 38;
• pod tel: 601 319 786
3. W środę z racji 18-go dnia miesiąca Msza św. o godz. 18.00. Od godz. 12.00 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona o godz. 17.30 różańcem.

4. W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do 16.30, zakończona Godziną świętą.
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.