Ogłoszenia bieżące - VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy, 6.05.2018
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem majowym.
2. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa.
3. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we wtorek święto św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski;
- w piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego;
- w sobotę wspomnienie dowolne świętego Pankracego, męczennika, tzw. „zimnych ogrodników”.
4. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św

5. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.