Ogłoszenia bieżące - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 13.05.2018
„Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Ojca” (Mk 16, 19). Ta prawda skupia dziś nasze myśli i kieruje je ku Zbawcy, który i nam przygotował mieszkanie w niebie. Niech Eucharystia – cząstka nieba na ziemi – pozwoli nam już teraz radować się obietnicą niebieskiego szczęścia.
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem majowym. Po nabożeństwie procesja fatimska z figurką Matki Bożej i lampionami.
2. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do 16.30, zakończona nabożeństwem majowym.
3. W piątek z racji 18-go dnia miesiąca Msza św. o godz. 18.00. Od godz. 12.00 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona o godz. 17.30 nabożeństwem majowym.
4. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w poniedziałek święto św. Macieja, Apostoła;
- w środę święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski;
- w sobotę o godz. 10.00 w kościele pw. św. Ignacego Loyoli w Koszalinie odbędą się święcenia prezbiteratu. Polecamy w naszych modlitwach kandydata do święceń prezbiteratu.
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św

6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.