Ogłoszenia bieżące - X Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą, 10.06.2018
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym. Serdecznie zapraszamy!
2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, apostoła. W tym dniu przypada 2. rocznica święceń biskupich bpa. Krzysztofa Włodarczyka. Pamiętajmy o ks. biskupie Krzysztofie w naszych modlitwach;
- we wtorek wspomnienie dowolne błogosławionych męczenników Bronisława Kostkowskiego i Towarzyszy;
- w środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
- w czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
3. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe – czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.