Ogłoszenia bieżące - XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą, 8.07.2018
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami. Serdecznie zapraszamy!
2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w środę święto św. Benedykta , opata i patrona Europy;

- w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
- w piątek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
3. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 16.30 Godziną świętą. Pan Jezus czeka, przyjdź!
4. W piątek 13 lipca o godz. 16.30 procesja fatimska z figurką Matki Bożej i lampionami.
5. Zapraszamy do udziału 36. Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia br. Więcej na informacji na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl .
6. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- w dni powszednie o godz. 16.30 odmawiamy w sanktuarium różaniec przed Mszą św. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.