Kolejny SMS

W sobotę odbyło się kolejne comiesięczne spotkanie z cyklu SMS, na którym przyjemność mieliśmy gościć ks. Rafała Jarosiewicza dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji. Na początku spotkaliśmy się w domu sióstr, gdzie wysłuchaliśmy konferencji pt. Błędy popełniane w ewangelizacji i napiliśmy się ciepłej herbaty. Ksiądz opowiadał nam o tym, jakich błędów unikać, aby być dobrym ewangelizatorem i odpowiadał także na nasze pytania, bo tych „młodzieży szukającej" nigdy nie brakuje. Następnie udaliśmy się do sanktuarium, gdzie o godzinie 17 uczestniczyliśmy w najpiękniejszym punkcie naszego spotkania- Eucharystii. Dzisiejszy SMS był bardzo owocny i wyszliśmy z niego bogatsi o wskazówki, które pomogą nam jeszcze lepiej apostołować w codziennym życiu.
Dziękujemy ks. Rafałowi za osobiste świadectwo wiary i mamy nadzieję, że to nie jedyne nasze spotkanie na SMS.