Młodzież spotkała się na Górze Chełmskiej

W cieniu sanktuarium, na Górze Chełmskiej, 28.06.2014r. odbyło się II Spotkanie Młodzieży.
Rozpoczęliśmy Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Andrzej Zaniewski, Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
Eucharystię ubogacał swoim śpiewem zespół muzyczny ks.Arkadiusza Oslisloka, który po skończonej Mszy Świętej zagrał dla wszystkich obecnych wspaniały godzinny koncert.
Rozbrzmiewająca muzyka napełniała nasze serca radością, ręce same podrywały się do klaskania.
Kiedy ostatnia nuta piosenki zakończyła swoje brzmienie, wszyscy razem udaliśmy się na wyczekiwane ognisko.

Pieczenie kiełbasek, radość, śmiech, ale i poważne rozmowy trwałyby jeszcze długo.
Niestety spotkanie powoli dobiegało końca i jak to zwykle bywa, okazało się dla nas za krótkie!
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pogoda będzie jeszcze ładniejsza i zaowocuje jeszcze większą liczbą młodzieży.