Get Adobe Flash player

KAZANIA NA GÓRZE

Dar rozumu

29 maja br. na Górze Chełmskiej po nabożeństwie majowym ks.dr Janusz Bujak z WSD w Koszalinie wygłosił katechezę w ramach IV edycji Kazań na Górze pt: „ Dar rozumu"
Przedłużeniem katechezy było spotkanie w domu sióstr, gdzie przy kawie i ciastku można było zadań pytanie prelegentowi na temat wygłoszonej katechezy i podzielić się doświadczeniem swojej wiary.

 

 Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy.

 

Czytaj więcej...

IV Edycja Kazań na Górze - Zapraszamy


W niedzielę 29 maja zapraszamy na Górę Chełmską i rozpoczętą IV Edycję spotkań z cyklu KATECHEZ: KAZANIA NA GÓRZE. W tym roku tematyka: Dary Ducha Świętego – obmywający strumień Miłosierdzia.
W ostatnią niedzielę MAJA spotkamy się w sanktuarium o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwie majowym z katechezą na temat: DAR ROZUMU.
Po katechezie dalsza część wspólnego spotkania w domu sióstr, gdzie każdy ma możliwość zadawania pytań – całość poprowadzi ks. Janusz Bujak z WSD w Koszalinie.

Dar mądrości

dar mdroci 1W ostatnią niedzielę kwietnia rozpoczęliśmy IV edycję katechez z cyklu Kazania na Górze. Katechezy te w tym roku poświęcone są darom Ducha Świętego. Pierwszą katechezę na temat: „ Dar mądrości" wygłosił ks. dr Wojciech Wójtowicz, rektor WSD w Koszalinie.


Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy

Sakramentalia. Dotyk Kościoła

 25 października br. na Górze Chełmskiej podczas nabożeństwa różańcowego ks. Radek Siwiński dyrektor Domu Miłosierdzia w Koszalinie wygłosił ostatnie Kazanie na Górze w ramach III edycji tego duszpasterskiego projektu. Temat katechezy brzmiał : "Sakramentalia. Dotyk Kościoła".

 

Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy. 

III edycja Kazań na Górze - zapraszamy

 Rozpoczał się kolejny cykl KATECHEZ KAZANIA NA GÓRZE. Podobnie, jak w ubiegłych latach, w każdą ostatnią niedzielę miesiąca (od marca-do października), zapraszamy na Górę Chełmską w Koszalinie, do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Tematyka katechez, to: SAKRAMENTY czyli dotyk BOGA na siedem sposobów.

 W ostatnią niedzielę październiku ostatnie nasze spotkanie tj. 25 października, które poprowadzi ks. Radek Siwiński. Zapraszamy na Górę Chełmską na godz. 15.00 na nabożeństwo różańcowe, a po nim na katechezę ks. Radka.

Czytaj więcej...