Ogłoszenia bieżące - XXXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą, 19.11.2017
„Nie miłujmy słowem, ale czynem”, pod tym hasłem obchodzony jest w dzisiejszą niedzielę ustanowiony przez papieża Franciszka I Światowy Dzień Ubogich.
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwem wypominkowym.
2. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 16.30 nabożeństwem wypominkowym.
3. Msza św. w dni powszednie jest odprawiana o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 12.00.
4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie obowiązkowe św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;
- we wtorek wspomnienie obowiązkowe Ofiarowania NMP;
- w środę wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii, męczennicy;
- w piątek wspomnienie obowiązkowe św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

- w sobotę wspomnienie dowolne św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

5. W sanktuarium są jeszcze do pobrania kartki wypominkowe, gdzie możemy wypisać zmarłych, których chcemy polecić w modlitwie w sanktuarium. Nabożeństwa wypominkowe – różaniec z czytanymi wypominkami za zmarłych są odprawiane w sanktuarium przez cały miesiąc listopad w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00.
6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.