Ogłoszenia bieżące - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 26.11.2017
1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. Po wystawienie Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy św., odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo różańcowe z wypominkami. Serdecznie zapraszamy!
2. Ruch Szensztacki zaprasza na skupienie adwentowe w sobotę, 2 grudnia br. Początek o godz. 14.30 w CEF w Koszalinie. W programie konferencja, okazja do spowiedzi św., Msza św. i zakończenie ok. 20.00 w naszym sanktuarium na Górze Chełmskiej.
3. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia rozpoczniemy nowy rok liturgiczny okresem Adwentu. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Już teraz zapraszamy na Msze św. roratnie., które będą odprawiane o godz. 17.00 we wtorki, czwartki i soboty.
4. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 16.30 ostatnim nabożeństwem wypominkowym.
5. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w czwartek święto św. Andrzeja, Apostoła;
- I piątek i sobota miesiąca.
6. Msza św. w dni powszednie jest odprawiana o godz. 17.00 a w niedzielę o godz. 12.00.

7. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.