Ogłoszenia bieżące - II Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu, 10.12.2017
Za dwa tygodnie będziemy się cieszyć z przyjścia Jezusa na świat. Dlatego dzielimy się wiarą z tymi, którzy nie mają w sobie tak wiele radości.
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami.

3. Siostry przyjmują zamówienia na ciasto piernikowe i strucle makowe, chętni mogą się zgłosić bezpośrednio do sióstr najpóźniej do następnej niedzieli.

4. W poniedziałek, 11 grudnia zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do sanktuarium od godz. 9.00 do 17.00. Jest to adoracja w ramach tzw. wieczystej adoracji Najśw. Sakramentu w naszej diecezji. Pan Jezus czeka!
5. Zapraszamy na Msze św. roratnie., które są odprawiane o godz. 17.00 we wtorki, czwartki i soboty.
6. W czwartek od godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 16.30 Godziną świętą. Pan Jezus czeka!
7. W piątek 15 grudnia o godz. 16.30 rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem, która będzie odprawiana codziennie do soboty 23 grudnia o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

8. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
- w środę wspomnienie obowiązkowe św. Łucji, dziewicy i męczennicy;
- w czwartek wspomnienie obowiązkowe św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
9. IV niedziela Adwentu 24 grudnia to zarazem wigilia Bożego Narodzenia. Niedzielna Msza św. będzie odprawiona jak zwykle o godz. 12.00. O godz. 24.00 zostanie odprawiona uroczysta Pasterka na którą już teraz serdecznie zapraszamy! Przed Pasterką od godz. 23.30 wspólne kolędowanie. W uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia Msza św. o godz. 12.00. Tego dnia nie będzie adoracji Najśw. Sakramentu i nabożeństwa o godz. 15.00.

10. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.