Ogłoszenia bieżące - III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą, 14.01.2018
1. W dzisiejszą niedzielę, kiedy wspominamy św. Agnieszkę, przypada Dzień Babci a w poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
2. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo ekumeniczne, któremu przewodniczyć będzie bp senior Paweł Cieślik. Razem siostrami zakonnymi z Koszalina modlić będziemy się o jedność chrześcijan. Po nabożeństwie wspólne kolędowanie w domu sióstr. Serdecznie zapraszamy.
3. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
4. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz.16.30 Godziną świętą. Pan Jezusa czeka.
5. W bieżącym tygodniu będziemy obchodzić:
- w poniedziałek wspomnienie dowolne św. Wincentego Pallottiego, prezbitera;
- w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
- w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
- w piątek wspomnienie obowiązkowe świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.