Ogłoszenia bieżące - V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą, 4.02.2018

1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i nieszpory. Serdecznie zapraszamy!
2. W przyszłą niedzielę przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. zostanie udzielony dla wiernych w podeszłym wieku i chorych, którzy są w stanie łaski uświęcającej, sakrament namaszczenia chorych a na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa.
3. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
4. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz.16.30 Godziną świętą. Pan Jezusa czeka.
5. W sobotę 17 lutego odbędzie się skupienie wielkopostne Rodziny Szensztackiej i sympatyków. Skupienie rozpocznie się o godz. 14.00 nabożeństwem Drogi Krzyżowej na Górze Chełmskiej. Dalsza część spotkania w CEF w Koszalinie. Serdecznie zapraszamy!

6. W bieżącym tygodniu będziemy obchodzić:
- w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu odbywa się błogosławieństwo wody i chleba ku czci św. Agaty;
- we wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników;
- w sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
7. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej.
8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.