Ogłoszenia bieżące - I Niedziela Wielkiego Postu 2018

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu, 18.02.2018

Wielki Post jest czasem, kiedy Bóg chce z nami odnawiać swoje przymierze. Jest to ruch z naszej strony: jego miłość jest ogromna i niezmienna od wieków – to my musimy jednak sobie wciąż z przypominać o przymierzu z Bogiem.

1. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy!
2. W czwartek wystawienie Najśw. Sakramentu o godz.15.00 i adoracja zakończona o godz. 16.30 Godziną świętą.
3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Początek Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 u stóp Góry Chełmskiej. Przy bardzo złej pogodzie w sanktuarium. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
4. W bieżącym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy w czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

6. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.