Ogłoszenia bieżące - III Niedziela Wielkiego Postu 2018

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu, 4.03.2018

1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy!
2. W czwartek wystawienie Najśw. Sakramentu o godz.15.00 i adoracja zakończona o godz. 16.30 Godziną świętą.
3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Początek Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 u stóp Góry Chełmskiej. Przy bardzo złej pogodzie w sanktuarium. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
4. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
5. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa.

6. Od piątku 9 marca od godziny 15.00 do soboty 10 marca do godziny 15.00 w ramach inicjatywy „24 godziny dla Pana” będzie trwał kapłański dyżur w konfesjonale w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie. Przez cały czas trwać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji znajdującej się w kościele oo. Franciszkanów. Inicjatywa „24 godziny dla Pana” rozpocznie się i zakończy o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich do kościoła oo. Franciszkanów na adorację i do skorzystania z sakramentu pokuty.
7. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.