Ogłoszenia bieżące - IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy, 22.04.2018
W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończone o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami.
2. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji. Msza św. o godz. 7.30.
3. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 do 16.30, zakończona Godziną świętą.
4. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji;
- w środę święto św. Marka, ewangelisty.
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

6. Zapraszamy w niedzielę 29 kwietnia o godz. 16.00 na kawiarenkę dialogową małżonków do kawiarni „Kawa z duszą”. Temat spotkania: Wychowanie a mass-media.
7. Budowę Centrum Pielgrzymkowego można wspierać dobrowolną ofiarą złożoną do kopert, które znajdują się na skarbonie w sanktuarium. W intencjach wypisanych na tych kopertach siostry modlą się podczas modlitwy różańcowej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.