Ogłoszenia bieżące - Uroczystość Najświętszej Trójcy

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Najświętszej Trójcy, 27.05.2018
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem majowym z katechezą na temat chciwości, którą poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz. Po katechezie ks. Wojciech poprowadzi dalszą część spotkania - warsztatową, w domu sióstr, wspólna rozmowa i dzielenie się przy kawie.
2. W czwartek 31 maj obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy św. nabożeństwo majowe. W tym dniu, w sanktuarium nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.
3. W sobotę, 2 czerwca zapraszamy na uroczystą Mszę św. w XXVII rocznicę poświęcenia naszego sanktuarium, która odprawi o godz. 12.00 JE ks. bpa Pawła Cieślika.
4. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo małych dzieci na zakończenie Mszy św.
5. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we wtorek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy;
- w I piątek czerwca wspomnienie św. Justyna, męczennika i Dzień Dziecka;
- w I sobotę miesiąca zachęcamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym o 16.30 i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach pięciu pierwszych sobót miesiąca.

6. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe – czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.