Ogłoszenia bieżące - IX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą, 3.06.2018
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym. Serdecznie zapraszamy!
2. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa na zakończenie Mszy św.
3. W następną niedzielę, tj. 10 czerwca, o godz. 12.00 sprzed kościoła pw. św. Józefa Oblubieńca (obok katedry) w Koszalinie wyruszy VIII Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. Serdecznie zapraszamy!
4. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we wtorek wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika;
- w I czwartek czerwca adoracja Najśw. Sakametnu od godz. 15.00 zakończona o godz. 16.30 nabożeństwem czerwcowym;
- w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;
- w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe – czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.