Ogłoszenia bieżące - XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą, 17.06.2018
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym. Serdecznie zapraszamy!
2. W poniedziałek z racji 18-go dnia miesiąca Msza św. o godz. 18.00. Od godz. 12.00 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona o godz. 17.30 nabożeństwem czerwcowym.
3. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 15.00 na kolejną katechezę z cyklu "7 grzechów głównych – nieczystość", którą wygłosi ks. dr Radosław Mazur.
4. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa majowe – czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.

6. Zapraszamy do udziału 36. Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia br. Więcej na informacji na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl .

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.