Ogłoszenia bieżące - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, 24.06.2018
1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwem czerwcowym z kolejną katechezą z cyklu „7 grzechów głównych – nieczystość”, którą wygłosi ks. dr Radosław Mazur. Po nabożeństwie dalsza część spotkania w domu sióstr. Serdecznie zapraszamy!
2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w poniedziałek wspomnienie dowolne bł. Doroty z Mątowów;
- w czwartek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
- w piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o bp. Pawle Cieśliku w dniu imienin. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
3. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo małych dzieci.

4. Zapraszamy do udziału 36. Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia br. Więcej na informacji na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl .
5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 16.30 a w niedzielę o godz. 15.00. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.