Ogłoszenia bieżące - XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą, 1.07.2018

1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo małych dzieci. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami. Serdecznie zapraszamy!
2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
- we wtorek święto św. Tomasza, apostoła;
- w I czwartek miesiąca wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 15.00 i adoracja zakończona Godziną świętą o godz. 16.30.
- w I piątek miesiąca wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
- w I sobotę miesiąca zachęcamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym o 16.30 i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach pięciu pierwszych sobót miesiąca.
3. W przyszłą niedzielę błogosławieństw ojców i matek oczekujących potomstwa.
4. Zapraszamy do udziału 36. Pieszej Pielgrzymce ze Skrzatusza na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia br. Więcej na informacji na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl .

5. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
- w niedzielę o godz. 12.00
- w poniedziałki o godz. 7.30
- w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
- w dni powszednie o godz. 16.30 odmawiamy w sanktuarium różaniec przed Mszą św. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.