Wyjazd na rekolekcje

W poniedziałek 1 lipca z Góry Chełmskiej 36 dziewcząt ze szkoły podstawowej wyjechało na swoje rekolekcje do Poznania. Ten czas wakacyjnego odpoczynku i spotkania z Bogiem prowadzą Siostry szensztackie – s.Edyta i s.Izabela.
Dzieci podczas pięciu dni spędzonych poza domem będą zastanawiały się - Jak w Roku Wiary być Apostołem w domu, w szkole, wśród rówieśników.
W programie, oprócz spotkań tematycznych, przed południem są również zaplanowane atrakcje takie, jak: zwiedzanie Poznania ( np. kościół Farny, Ratusz, Palmiarnia itp.), wyjście do kina, a także wycieczka do Gniezna.
Powrót zaplanowany jest na 5 lipca w godzinach wieczornych.
Wszystkim małym i większym uczestniczkom życzymy pięknych przeżyć, dużo wrażeń, a przede wszystkim doświadczenia bliskości Pana Jezusa, który nieustannie zaprasza na drogę przyjaźni ze Sobą.