Get Adobe Flash player

Aktualności

Rekolekcje zimowe dla dziewcząt 2018

                

plakat AMPlakat 1 

Serdecznie zapraszamy dziewczęta na rekolekcje zimowe do Sarbinowa.

Czytaj więcej...

Nowenna przed Bożym Narodzeniem 2017r.

adwent - nowenna1Pragniemy przygotować się na narodzenie Jezusa w naszych sercach,
w naszych rodzinach, w naszych wspólnotach dlatego zapraszamy do wspólnej nowenny przed Bożym Narodzeniem. Pomóżmy Maryi "znaleźć gospodę ", aby miała gdzie położyć małego Jezusa.

Od 15 do 23 grudnia o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.00 na Górze Chełmskiej w sanktuarium módlmy się i oczekujmy razem na narodzenie Syna Bożego.

Ogłoszenia bieżące - II Niedziela Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu, 3.12.2017
Za dwa tygodnie będziemy się cieszyć z przyjścia Jezusa na świat. Dlatego dzielimy się wiarą z tymi, którzy nie mają w sobie tak wiele radości.
1. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo ojców i matek oczekujących potomstwa. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami.

2. Dziś jak i w następną niedzielę Siostry zapraszają na Mini Kiermasz świąteczny a w nim ręcznie robione ozdoby choinkowe, pierniczki domowe i pyszne ciasteczka Pellegrino, opłatki, Dzieciątka Jezus z wosku pochodzącego ze świec palonych w sanktuarium, stroiki, herbatka z Góry Chełmskiej i inne rzeczy również na prezenty. Kiermasz przed Mszą św. i po Mszy św. do godz. 15.00 przy Gościńcu. Zapraszamy! Dochód z kiermaszu przeznaczony na budowę Centrum. Wigilijne opłatki można nabyć w sanktuarium za dobrowolną ofiarą, przez cały tydzień.
3. Siostry przyjmują zamówienia na ciasto piernikowe i strucle makowe, chętni mogą się zgłosić bezpośrednio do sióstr najpóźniej do następnej niedzieli.

4. W poniedziałek, 11 grudnia zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do sanktuarium od godz. 9.00 do 17.00. Jest to adoracja w ramach tzw. wieczystej adoracji Najśw. Sakramentu w naszej diecezji. Pan Jezus czeka!
5. Zapraszamy na Msze św. roratnie., które są odprawiane o godz. 17.00 we wtorki, czwartki i soboty.
6. W czwartek od godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 16.30 Godziną świętą. Pan Jezus czeka!
7. W piątek 15 grudnia o godz. 16.30 rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem, która będzie odprawiana codziennie do soboty 23 grudnia o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Królowa Nowej Ewangelizacji Europy w diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

 

Czytaj więcej...

Skupienie adwentowe

P1400331
W sobotę 2 grudnia,
o godz. 14.30 Diecezjalna Rodzina Szensztacka zgromadziła się w  Centrum Edukacyjno - Formacyjnym w Koszalinie na skupieniu adwetowym. Szczególnym Gościem tego spotkania była Maryja – KRÓLOWA NOWEJ EWANGELIZACJI EUROPY w swoim pielgrzymującym wizerunku.

 

Czytaj więcej...

Niebiańska kuchnia w Sarbinowie 2017r.

20171125 092150

Warsztaty Niebiańska Kuchnia w Sarbinowie rozpoczęły się 24. listopada (piątek) wieczorem i brały w nich udział dziewczęta z naszej diecezji.

 

Czytaj więcej...